Kirby

CO SPRAWIA, ŻE ODKURZACZ KIRBY JEST WYJĄTKOWY?

CO SPRAWIA, ŻE ODKURZACZ KIRBY JEST WYJĄTKOWY?

 

KIRBY: z nami sprzątanie bałaganu to czysta przyjemność

Jeśli słyszałeś już o Kirby Company, to dlatego, że jesteśmy w wielu domach na całym świecie od ponad 100 lat. Jim Kirby stworzył pierwszy odkurzacz w 1906 roku i od tego czasu, Kirby Company nieprzerwanie ulepsza jego projekty, a nasze maszyny od ponad 100 lat są ręcznie wykonywane w USA.
Jim Kirby jest najbardziej znany ze stworzenia odkurzacza Kirby i większość swojego życia spędził na ulepszaniu swojego projektu tak, aby osiągnąć najbardziej efektywną siłę ssania.

JIM KIRBY

Jim Kirby był wynalazcą przez większość swojego dorosłego życia. Hołdem dla jego sukcesu jest ponad 200 patentów i wiele produktów do dzisiaj stosowanych na całym świecie. W 1914 roku, gdy Jim pracował nad odkurzaczem Kirby, George H. Scott i Carl S. Fetzer założyli „Scott i Fetzer Machine Company”, która zajmowała się produkcją części samochodowych. Precyzja ich narzędzi i matryc sprawiła, że Jim poprosił firmę „Scott Fetzer”, aby zaczęła produkować jego odkurzacz Kirby.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

W 1920 Kirby Company stała się i jest do dziś firmą sprzedaży bezpośredniej, zapewniając naszym klientom profesjonalną prezentację możliwości odkurzacza Kirby w ich domach. Chcemy dać Państwu możliwość „jazdy testowej” produktu, który macie zamiar kupić. Uważamy, że zasługują Państwo na możliwość obejrzenia i wypróbowania systemu przed dokonaniem zakupu.
Wierzymy w jakość, wydajność i niezawodność na całe życie, dlatego nadal trzymamy się wizji Jim’a i zapewniamy jakość odkurzaczy Kirby.

JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Wprowadziliśmy wiele ulepszeń do naszego Systemu Sprzątania Kirby. Naszymi podstawowymi wartościami są jakość, wszechstronność, niezawodność i wydajność.
Kirby Avalir można przekształcać w zależności od funkcji jaką chcemy uzyskać na 12 różnych sposobów. Kirby wykonany jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, a nie z tworzywa sztucznego jak to zwykle bywa w normalnych odkurzaczach. Nasze Kirby w łatwy sposób przekształcimy z odkurzacza trzepiącego dywany i materace w szamponierę do prania dywanów, odkurzacz ręczny, froterkę do podłóg i wiele innych! Państwa odkurzacz powinien być w stanie oczyścić każdy centymetr Waszego domu, i to jest właśnie to, co Kirby Avalir robi z łatwością. Po co kupować kilka różnych urządzeń czyszczących, kiedy możecie mieć Kirby Avalir, który daje Wam 12 urządzeń w jednym?