Firma BRB W&A Sp. z o.o. jest aktualnie jedynym oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem maszyn firmy Kirby w Polsce. Działamy już od 15 lat dbając o to, aby Polskie domy były czyste, wolne od alergii i roztoczy. Zadowolenie naszych klientów jest naszą najwyższą wartością i dokładamy wszelkich starań, aby zakup naszych maszyn był łatwy i przyjemny.

Docieramy z urządzeniem Kirby w najdalsze zakątki Polski, aby pokazać Państwu jak dbać o czystość bez wysiłku. Sprzątanie z maszyną Kirby to czysta przyjemność.
W naszej ofercie posiadamy również wszystkie oryginalne części zamienne oraz komponenty, które niezbędne są w codziennym użytkowaniu Kirby.

Zachęcamy do zakupów u autoryzowanego dystrybutora Kirby - BRB W&A Sp. z o.o., ponieważ tylko u nas otrzymujecie Państwo Złotą Kartę urządzenia, potwierdzającą zakup maszyny wprost z USA. Kupując u nas otrzymujecie Państwo również gwarancję, autoryzowany serwis maszyny i stałą bieżącą obsługę na najwyższym poziomie. Wszystko to gwarantuje Państwu Złota Karta.

BRB W&A Sp. z o.o.
W trosce o czysty dom bez alergii.