Świadectwo skuteczności odkurzacza Kirby wystawione przez Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi

Świadectwo skuteczności odkurzacza Kirby wystawione przez Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi

Zestaw czyszczący Kirby, produkowany przez zakłady KIRBY (Clevland Ohio – USA), rozprowadzany w Polsce przez autoryzowanego dystrybutora KIRBY TDS Mariusz Wojno, spełnia wymogi stawiane przez World Health Organization (Światowa Organizacja Zdrowia) urządzeniom czyszczącym, w zakresie alergologicznego i ekologicznego bezpieczeństwa.

Badania przeprowadzone w Przychodni Alergologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W I Oddziale Chorób Wewnętrznych II Kliniki Chorób Dzieci. Katedry Pediatrii Wojskowej Akademii Medycznej w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi wykazały:

97%-99% skuteczność odkurzającą i filtrującą przedstawionego zestawu. Jest ono z tego względu szczególnie godne polecenia osobom uczulonym na roztocze kurzu (Dermatophagoides pteronyssimus, Dernatophagoides farinae, Euroslyphus maynet), jako urządzenie skutecznie zapobiegające i wspomagające proces leczenia roztoczycy, poprzez zminimalizowanie stężenia alergenów w materacach, pościeli, pokryciach mebli, dywanach i wykładzinach dywanowych.

Świadectwo skuteczności odkurzacza Kirby wystawione przez Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi, podpisano:

Lekarz Jacek Pawlak – specjalista chorób wewnętrznych.
Lekarz Waldemar Wroński – lekarz chorób dzieci.

Sprawdź naszą promocję na maj! KLIK